header

اعلان وسط المواضيع

Нове: розмовляй усіма мовами світу

Нове: розмовляй усіма мовами світу

Хочете мати мобільний застосунок, що перекладає мовлення напряму?

Хочете мати змогу розмовляти з тими, для кого рідна мова відмінна від вашої?


Ми живемо у світі революцій і технологій, який був описаний раніше як дрібне село. Інтернет перетворив і дав розквіт багатьом життям за останнє десятиліття і продемонстрував потенціал об’єднання людей різних культур. Така революція була необхідна для початку у світі бізнесу, уряду і академічних установ, що наочно показало процес переплетіння і незалежності. Від тепер, мова не є проблемою для спілкування людей різних національностей.

Сьогодні подорожі з одного кінця світу в інший стали нормальним заняттям для людей, будь це туризм, освіта або робота. Але люди непокояться можливістю спілкування з іншими. Перепоною, звичайно, стає чужа мова, але сьогодні ми запускаємо застосунок, призначений для перекладу мовлення і якщо у вас є іПгоне або іПад, то отримати його буде дуже просто.

Ми можемо зустріти багато людей, які розмовляють іншою мовою і у вас під рукою може не опинитися досвідченого перекладача. Ось тут і показує себе застосунок перекладу мовлення. Він замінить вам перекладача на час вашої подорожі. Це програма для смартфонів.


Застосунок призначений для перекладу усіх мов. Якщо вам буде потрібно щось у справжньому французькому ресторані чи запитати щось про пам’ятник у вашій подорожі по Європі, просто витягніть ваш смартфон! Продиктуйте ваше питання у мікрофон і застосунок миттєво перекладе його на необхідну мову. З ним ви зможете розмовляти на будь якій мові світу. Неважливо в якій ви країні, ця програма зробить ваше спілкування з іншомовними людьми набагато простішим. Допоможе вона і при спілкуванні з друзями-студентами.

Подібний застосунок перекладу мовлення недавно став необхідністю. Він різко покращив досвід індивідуального спілкування і додав більше слів і фраз у нове покоління. Він може перекладати складні речення розміром з великий абзац або більші.

Цей чудовий застосунок вирішить багато ваших проблем, тож користуйтеся ним і спілкуйтеся з вашими знайомими. Просто проговоріть речення вголос і він автоматично перекладе речення на потрібну вам мову і вимовить його, пояснювати щось «на пальцях» не буде потрібно. Існує багато застосунків для перекладу, але вони не так корисні в подібній ситуації, бо потрібно прописувати ваше запитання, а це займає час і є досить нудним процесом.

Найпотужніша перевага цього застосунку – це підтримка усіх мов світу і арабської теж, для якої ви зможете лише конвертувати надиктоване речення у текст. Якщо ви забажаєте перекласти його на іншу мову, що застосунок підтримує, то ви це зможете, а ще він допоможе вам вивчити мову через звуки і перекладе їх прямо. Як бачите, ним дуже просто користуватися.

Чому вам треба завантажити цей застосунок перекладу мовлення негайно:

- Він безкоштовний і доступний кожному.

- Переклад прямого мовлення

- Створює можливість для зручного спілкування через переклад

- Простий і зрозумілий інтерфейс спростить користування

- Можна ділитися перекладами через електронну пошту або соціальні мережі

- Підтримує усі інтернаціональні мови світу, включаючи арабську

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.translator.myapp

إرسال تعليق

2 تعليقات

  1. Depending on whether may be} enjoying in} European or American Roulette, the house edge varies between 2.70% to 5.26%, so you can to|you probably can} see how a lot this can result on} your possibilities to win. 888 NJ online on line casino has your 점보카지노 traditional roulette games nicely as|in addition to} some of the the} more advanced ones, providing you with an array of alternatives to win huge online. You could play not solely roulette this way, but also many other playing games would possibly be} available on the site – corresponding to slots, keno, blackjack, video poker, and more.

    ردحذف
  2. 3D printing expertise Space Heaters is slowly embracing all aspects of our lives, be it making autos... Volkswagen and Ultimaker utilizing 3D printing expertise reduce back} their Jigs & Fixture Load ... Operating out of Denver, Colorado, Peak Additive produces rapid-prototyping and low volume ...

    ردحذف