header

اعلان وسط المواضيع

Czy wiesz, że nauka języka za pomocą dźwięku i obrazu to najlepsze rozwiązanie?

Wiemy dokładnie, jakie korzyści nam to przyniesie i być może nawet na tej podstawie rysowaliśmy nasze sny, ale w trakcie osiągnięcia tego celu stale się nudzimy, zwłaszcza jeśli chodzi o naukę umiejętności prowadzenia konwersacji, która jest jedną z z czterech bardzo ważnych umiejętności w opanowaniu języka. , które muszą być skupione nie mniej niż na innych umiejętnościach, abyś nie mógł ich zignorować.

Zwłaszcza podczas nauki konwersacji 90% z Was będzie się nudzić. W tym artykule przedstawimy Ci rozwiązanie, czyli bardzo przydatną aplikację, która pomoże Ci w nauce rozmowy z dźwiękiem i obrazem.

Jaka jest rola rozmów w nauce języków?

Znaczenie konwersacji polega na tym, że pomagają uczącemu się używać słownictwa i słów, których nauczył się w danej sytuacji, co gwarantuje, że słownictwo to mocno utrwali się w umyśle i zapewni jego stabilność.

Pozwala to na jego odzyskanie i wykorzystanie w odpowiednich sytuacjach w przyszłości, a także działa na wzmocnienie i ustabilizowanie w umyśle jego repertuaru językowego, co sprawia, że ​​posiada on umiejętność wypowiadania się na każdy temat, w sposób podobny do osób mówiących tym językiem. język.

Ponadto na pierwszych poziomach nauki języka będziesz potrzebować modeli najczęściej używanych rozmów w języku, którego się uczysz. Jeżeli potrafisz zapamiętać te modele, z łatwością będziesz porozumiewał się w ich językach, co przyniesie ci korzyści moralne i zwiększy twoją pewność siebie.

Jeśli jednak skoncentrujesz wszystkie swoje wysiłki na zapamiętaniu reguł zdania, rozłożeniu ich na części i przeanalizowaniu, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zostały użyte, a gdy jesteś jeszcze początkujący, osiągniesz uczucie znudzenia i frustracji .

Nie zaszkodzi zapamiętać najważniejsze zdania, których będziesz musiał używać w codziennych rozmowach, bez analizy sposobu ich tworzenia i zagłębienia się w nie, ponieważ nie będziesz w stanie opanować wszystkich zasad na pierwszych poziomach nauki języka język.

Jakie funkcje posiada aplikacja do nauki rozmów z dźwiękiem i obrazem?

• Jest bezpłatny i każdy może skorzystać z jego oferty, aby osiągnąć zaawansowany poziom znajomości języka, którego używa.

• Ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu nie będziesz się martwić, że zajmie dużo miejsca na Twoim telefonie, co zmniejszy prędkość Twojego telefonu i sprawi, że będzie on cięższy.

• Zawiera funkcję audio, dzięki czemu możesz poznać prawidłowy sposób wymawiania zdań.

• Łatwy w użyciu dla wszystkich grup wiekowych.

• Jego oceny są bardzo wysokie; Abyś mógł zagwarantować jego jakość i osiągnąć pożądane korzyści.

Aby pobrać aplikację stąd

Temat zakończony, mamy nadzieję, że osiągnęliśmy dla Państwa jak największe korzyści.

إرسال تعليق

0 تعليقات